Крамниця виконання бажань

сайт для жінок та дівчат

Главная » Статьи

Всього матеріалів у каталозі: 4725
Показано матеріалів: 1-9
Сторінки: 1 2 3 ... 524 525 »

З початком повномасштабного вторгнення в Україну кожен із нас пережив емоційне виснаження. Війна — надзвичайно складне випробування для нашого ментального здоров’я, наслідки якого ми можемо відчувати ще багато років після її закінчення.

Ми не в силах впливати на перебіг подій. Але в наших силах забезпечити собі ментальну безпеку під час війни.

У цій статті ділимося лайфхаками, як підтримувати себе та свій психоемоційний стан

Добавил Lavika Дата 03.07.2024 в 15:17 Просмотров 71 Комментарии 0

Чому в якийсь момент життя “щось пішло не так”?

Ймовірно, у кожної людини є свої припущення та забобони щодо власних невдач. Згадуючи якісь неприємності, ми бачимо безліч пояснень – від власної легковажності до травм дитинства. Але є ще це: “Я народився нещасливим”, “Мене наврочили”, “Я завжди був невдахою”, “Навряд чи з цього вийшло б щось путнє”…

Чому насправді нас осягають невдачі? Цим питанням свого часу займався Річард Уайзман, професор психології Хартфордширського університету, який 10 років досліджував щасливчиків та бездарних. Результати своїх досліджень він виклав у книзі «Фактор успіху», де стверджує, що щасливих чи безталанних людей насправді не існує. Все, що відрізняє особи цих двох категорій, – це спосіб мислення. Люди самі формують свій характер — добрий чи поганий, і в їх силах перейти із кола невдах до щасливчиків.

Добавил Lavika Дата 03.07.2024 в 15:10 Просмотров 24 Комментарии 0

Певно, ти, як і кожна жінка, хоча б раз у житті цікавилася тайм-менеджментом та замислювалася над тим, як втиснути у 24-годинну добу ще декілька годин. Було таке?

Тож, якщо ти хоч раз у житті почувалася, як білка в колесі, або робила дуже багато, проте мала сумнівні результати… Якщо хоч раз пережила справжнє вигорання на роботі… Якщо хоч раз намагалася всюди встигнути, усім допомогти, а натомість отримувала лише виснаження й розчарування… Читаючи цю статтю, ти усміхаєшся, бо знаєш правильну відповідь:

не можна завантажувати себе до виснаження, братися за все відразу, а у 24-годинній добі варто наполегливо вишукувати час лише для власного відновлення (аж ніяк не для зайвих проєктів чи родинних справ!).

Сьогодні поговоримо про те, як бути у фокусі, зосереджувати енергію у правильному напрямку, фільтрувати справи та відсіювати неважливе.

Добавил Lavika Дата 03.07.2024 в 15:05 Просмотров 20 Комментарии 0

Задовольняти потреби миттєво – цю згубну звичку наш мозок успадкував від найближчих предків, ссавців. Єдине, що може врятувати нас від перетворення назад у тварин, це те, що нас від них відрізняє: свобода вибору.

Ця прекрасна річ з’явилася у нас завдяки корі головного мозку. У корі відбуваються процеси, які дозволяють нам контролювати себе.

Проте, стародавні інстинкти до сих пір не дають нам спокійно жити. І Лоретта Бройнінг, авторка книги “Гормони щастя.

Як привчити мозок виробляти серотонін, дофамін, ендорфін і окситоцин” знає, в чому справа.

Добавил Lavika Дата 03.07.2024 в 14:04 Просмотров 21 Комментарии 0

Турбота про себе є ключовим елементом психічного здоров’я, що допомагає протистояти стресовим факторам, яких на сьогодні чимало.

Що означає піклуватися про себе – це усвідомлення того, що ви важливі! Суть турботи про себе в тому, щоб навчитися розуміти власні потреби, прислухаючись до своїх емоцій та тіла. Але чому це буває непросто? Часто прислухатися до себе, заважають негативні автоматичні думки, або переконання, такі як: “піклуватися про себе непристойно”, “треба думати про інших, а не про себе”, “я – остання буква алфавіту”, і т.д., але найпоширеніша, з мого досвіду: «піклуєшся про себе – значить, егоїст». Всі ці думки викликають почуття провини та сорому, і щоб не відчувати їх, ми часто ігноруємо свої потреби та не приділяємо час самим собі.

Добавил Lavika Дата 28.06.2024 в 14:28 Просмотров 39 Комментарии 0

Інтуїтивно ми всі розуміємо, що таке токсична людина: після спілкування з такою ви відчуваєте себе втомленим і ніби облитим брудом. Причому, брудом вас облили не відкрито, але якось лагідно, “по-доброму”, з найкращих спонукань.

Токсична людина – це та (чи той), хто непомітно висмоктує з нас енергію. Перед розмовою з нею ми зазвичай внутрішньо напружуємося і групуємося, як перед ударом. “Отруйна” назва пояснюється тим, що такі люди ніби заражають всіх негативом, отруюють існування оточуючим.

Але чому так відбувається? Як їм це вдається? За якими прямими ознаками можна розпізнати токсичність?

Добавил Lavika Дата 27.06.2024 в 15:42 Просмотров 28 Комментарии 0

У метушні повсякденного життя, турбуючись про інших, ми забуваємо піклуватися про себе. Під тиском оточення ми часто відмовляємося від своїх потреб та не приділяємо собі достатньо уваги у повсякденному житті. Але так не повинно бути! Якщо ти шукаєш підтримки та розуміння, хочеш сформувати свою концепцію жіночності та шляхів догляду за собою — запрошую тебе до прочитання цієї статті.

 

Бути жінкою — це як?

Ми все ще часто чуємо фрази на кшталт “жінці не личить поводитися так” або “жінка повинна виглядати як Х”. Але чи правильно це? Чи  жіночність — це особлива риса, до здобуття якої ми повинні прагнути? Звісно, ні.

Добавил Lavika Дата 27.06.2024 в 15:25 Просмотров 26 Комментарии 0
Каждая обрядовая кукла обладала уникальными способностями, имела свой характер, изготавливалась в определенное время и только по особому случаю. Это приятное занятие помогало развить женское начало, продемонстрировать творческую сторону личности, успокоить душу и получить заряд позитива и радости на долгое время.
 
Среди изобилия мотанок можно было увидеть необыкновенные изделия, энергетика которых направленная на процветания хозяйства, развитие чувства благодарности у детей, счастливое замужество и даже излечения от тяжелых болезней.
 
Подобные обереги создавались женщинами не бездумно, а лишь в подходящем эмоциональном настрое. Более того, они обязательно должны были верить в силу созданных кукол, ведь от этого могли зависеть судьбы родных и близких людей.
В славянской культуре существует огромное количество кукол, которые отличаются не только внешне, но и по своему предназначению. Например:
Добавил Lavika Дата 24.03.2022 в 17:15 Просмотров 240 Комментарии 0
За многовековую историю развития вышивки люди не раз замечали влияние разнообразных узоров на жизнь и судьбу человека. Путем нанесения таинственных знаков на ткань, каждый пытался изменить свою жизнь к лучшему, избежать беды, повлиять на выздоровление, привлечь любовь и т.д. Именно так и появились на свет загадочные приметы и суеверия связанные с вышивкой, к которым многие мастерицы прислушиваются даже сегодня.
 
Во время вышивки примет и оберегов суеверные мастерицы всегда строго придерживались главного правила. Если вещь вышивается с целью получения или усиления чего-то (на богатство, любовь, удачу) тогда полотно необходимо вышивать на растущую луну. В противоположном случае (если человек желает избавиться от болезни, порчи и т.д.) к работе приступают во время убывающей луны. Далее, продолжать вышивку можно в любое удобное время.Также немаловажным является и настроение мастерицы, так как от него зависит сила изделия.
Добавил Lavika Дата 24.03.2022 в 17:08 Просмотров 270 Комментарии 0
1-9 10-18 19-27 ... 4708-4716 4717-4725